lip 18
Mój ulubiony serial “Usta,usta”, dziś już wspominany w kontekście fyzur, niestety dawno sie skonczył, zostały teraz tylko powtórki na TVN. Ale muzyke z serialu sobie wgrałam na ipoda i sie z nią nie rozstaje.

Autor admin

lip 18
Prawie rok temu, od kogoś bardzo mi bliskiego :-) (pozdrawiam Cię moja droga!) dostałam wisiorek Mirelli von Chrupek. I o niej chcialam słow kilka powiedzieć.
Jej broszki, wisiorki są tak magnetyczne,że trudno to opisać w słowach. Od tamtego czasu zaczeła sie MirelloMania w moim życiu. Podczytuje co pisze na FB, co wkleja na Flickr, co słychac w jej internetowym sklepie. Czytam o niej w gazetach (Wysokie Obasy, Machina, Exclusiv) , oglądam w TVP, TVN…Odrobilam wszystkie zaleglości, co bylo w mediach itp. Ba, miałam nawet okazje nie raz z nią sobie pokonwersować pisemnie.Osoba ciepła, bez zadecia, za to z milionem pomysłów. Niesamowita osoba, niesamoita osobowość. Nie spoób przybliżyć cały swiat artystyczny Mirelli. Ale chętni gdy wpiszą w google jej artystyczne imię – zapewniem,że na dłuższy czas przeniosą sie w inne rejony internetu i na długą chwile ich to pochłonie. Uwaga!Mirella uzależnia :-)
A tu pare fotek przybliżających Mirelle, jej Laleczki i ogólnie jej mały wielki świat.

Mirella w jednej ze swoich odsłon:Moje wisiorki:

Autor admin

lip 18
Warkocz, francuz, dobierany, kłosek, kok. To fryzury z naszego dzieciństwa.Mamy nam je czesały,aby nam było wgodnie, obcnie lubimy sie tak czesać, bo zawsze lubiałyśmy eksperymentować z włosami, nadal wygoda jest w cenie, ale także co tu ukrywać, troche romantyzmu w nas pozostało. A pozatym od czasu do czasu włosy mają okazje odpocząć od prostownicy ;-)
Ostanio zainspirowałam sie Agnieszką z serialu “Usta, usta”, która przypomniała mi, o tych fryzurach. Szkoda,że nie można sobie każdej z fryzury zrobić samej, no ale nas jest dwie, w końcu jesteśmy Two Ladies :-)
Oto kilka propozycji na fruzury:


I troche zdjęć Agnieszki z “Usta,usta”

Autor admin

lip 18
Co byłoby miło gdyby zechciało sie pojawić u nas w szafach (lub już w tych szafach siedzi) :
1.Chinosy spodnie
2. Bluzka w stylu marynarskim
3.Sukienka boho/folk
4.Okulary aviatory
5.Spódniaca tulipanowa/bombka

Autor admin