sie 15
Troche mnie irytuje,że lipiec i sierpień to taki ogórkowy sezon. Począwszy od rozkładów jazdy komunikacji miejsckiej i podmiejskiej, po kryte pływalnie, teatry – wszystko działa w sezonie urlopowym inaczej lub co gorsza – wogóle nie działa. Ale od września wszystko wraca do normy,uffffff.  Dziś sobie sprawdziłam, co też teatry, które lubie maja do zaoferowania jesienią. Będzie co wybierać, i oczywiście oprócz pytania “Na jaką sztukę pójść?”, będzie odwieczne pytanie “W CZYM pójść?” ;-) Każdemu z Was polecam przygodę z teatrem, na ponad 2 godziny można sie przenieść w inny wymiar i poruszyć w sobie wiele strun.

Linki do repertuarów ulubionych teatrów:

1.Teatr Komedii we Wrocławiu http://www.teatrkomedia.com/repertuar.php?next=1
2.Teatr im.J. Kochanowskiego w Opolu http://teatrkochanowskiego.pl/index.php?id=1
3. Teatr Polski we Wrocławiu http://www.teatrpolski.wroc.pl/repertuar/2011-09

Autor admin

sie 15
Taki poniedziałek to ja lubie, dzień wolny od pracy, gdyż jest święto, także i czasu troche więcej na grymaszenie przy szafie,czy założyć coś w paski czy może gladko? Chmury raz zaslaniają całe niebo, po czym za chwile zza nich wychodzi mocne słońce. Długi rekaw, czy może sama bokserka wystrczy?Napewno krotkie spodenki, gdyż za tydzien czy dwa, z gołymi nogami nie bedzie szans aby wyjść.
Dwie propozycje:

15082011576

Bokserka – Atmosphere, sweterek – Stradivardius, spodenki – stradivardius, pasek – no name, torba – Zara, buty – Atmosphere, wisiorek – Mirella von Chrupek, okulary – RayBan

15082011578

Bluzka H&M dział L.O.G.G., klapki – bytyk.pl

Autor admin

sie 15
Bedą w najbliższym czasie dwa przepisy, na dwa różne ciasta.Oba – przepyszne :-) i małokaloryczne ;-) Przepis na Chatke Baby Jagi dedykuje Dorce  :-)
Przepis:

1/2 kg sera zmielonego
250g masła
1 szklanka cukru pudru.
1 żółtko
2 łyżki kakao
6 paczek herbatników
1 opakowanie galaretki
zapach lub sok z cytryny
11082011571
Tutaj jest swietnie podana instrukcja składania krok po kroku chatki :
http://www.wielkiezarcie.com/article48664.html

Autor admin