sie 25
“Znasz skład powietrza jakim oddychasz?” Ja znam. Między innymi moim tlenem potrzebnym do życia jest kultura w szerokim zozumieniu. Bylo już tu na blogu o teatrze, rzeźbach Mitoraja, przeróżnych książkach, muzyce, pora wspomnieć o kinie, dobrym kinie. Każdy z nas ma ulubione filmy, i co jakiś czas lista dobrych filmów się powiększa. Wielkie sito wylawia perełki kinowe. Dwie Panie właśnie są po seansie “Sali samobójców”. Naprawde mocny i dobry film, rzetelne polskie kino z super ściężką dżwiękową. Polecam każdemu ten film.Każdy w nim coś znajdzie dla siebie.  Pierwsze zdanie tego wpisu właśnie pochodzi z tego filmu, pada podczas rozmowy via net Sylwii z Dominikiem. “Czy znasz skład powietrza jakim oddychasz?”. My znamy, i myśle, że jeszcze nie raz na blogu sie podzielimy tym “składem”.
Pora iść z psem na spacer. A wieczorem o 20.00 na Polsacie “Rozmowy nocą” z Dorocińskim, i także z Romą Gąsiorowską, która gra główną role w/w “Sali samobojców”.  (to moja ulubiona polska aktorka).
W kolejce do domowej porcji seansów czeka na mnie “Lincz”. O nim troche później.


Autor admin

sie 25
Nie mam takich butów, ale chyba chce takie mieć ;-) Miałam pare lat temu, szczerze to 19 lat temu, ale nie nazywały się worker’mi. Były ze skóry, takiej nie świecącej, matowej, brązowe, wiązane za kostki, nakładałam je na rurki,  do tego czarne swetrzysko koraliki i był szpan (wtedy sie tak to nazywało, choć nikt za szpanera nie chciał uchodzić. To tak jak teraz jesteśmy ofiarami mody, choć żadna z nas fashion victims by sie nie nazwała. teraz nazywana bym była, że mam styl na Maje Sablewską. Nosiłam je na zmiane z martensami, oczywiście przez 12 miesięcy w roku ;-) Nie po raz pierwszy mamy okazje zaobserwować, jak moda zjada własny ogon.

Wracając do wroker bootsów z obecnych czasów, mam jedne upatrzone, jeszcze ich nie mierzyłam bo wole to zrobić do jesiennych ubrań. Narazie sie im przyglądam. To też mile zajęcie, nawet jeżeli nie jest zwieńczone zakupem. Nie wszystko co nam sie podoba, jest potem kupione, jak bedzie w przypadku tych butow: czas pokaże.
czasnabuty.pl

Autor admin