wrz 18

Panache Harmony

Bycie modnym, to nie tylko to, co widoczne dla oka na wierzchu. To też bycie modnym w temacie bielizny. A bielizna, to spory dział do ogarnięcia. Samym nam bedzie trudno poznać go, więc lepiej o poradę wybrać się do fachowca w tym temacie, a jest nim niewątpilwie – Brafiterka - trudno się wymawia, sama nie raz przekształcam ją na brefiterke lub wymyśle jakąś inną formę, ale zawsze mi chodzi o jedno, gdy wymawiam ten zawód (ciekawe czy jest już  w spisie zawodów ujęta?) o to, aby moje koleżanki, znajome, zaczęły być świadome jak taka pani może odmienić na lepsze ich życie. Serio! Ja do brafiterki trafiłam przeszło 3 lata temu, i uważam,że to o kilkanaście lat za późno. Akurta trafilam do salonu Milla przy ul.  Ruskiej we Wrocławiu. Tam mnie pani wymierzyła, uświadomiła i wyedukowała w sposobie doboru biustonosza i  zakładania go. Weszłam do salonu z rozmiarem 75 B a wyszłam z 70 F. Po powrocie do domu, cóż – wyrzuciłam wszystkie biustonosze, szkoda mi było, ale jak się coś postanowiło, to nie ma co kombinować.
Biust od tamtej pory mam tam gdzie mieć go powinnam, a miałam go niżej, poza tym co tu dużo pisać, zrobił sie większy, jędrniejszy (a nie przytyłam). Biustonosz na początku uciska, i czuje się w nim jak w zbroi, potem zaczyna być nieodczuwalny. To jedne z najlepiej wydanych przeze mnie pieniędzy.

Każdej z Was polecam przygode z brafiterką!

Autor admin

wrz 18
Kamizelkę futrzaną dobrze miec u siebie w szafie, nie tylko,żeby nas ogrzewała, ale i urozmaicała garderobe. Do tuniki, koszuli, obcisłych bluzek, sukienki… Zapewne swoją nie raz założe w tę zimę, i wkleje tutaj foto. Narazie nie mam zamiaru jej zakładać, bo na termometrze mamy 25 stopni :-) , ale warto sie porozglądać za czymś nowym, lub za nową stylizacją w roli głównej oczywiście z kamizelką.Autor admin

wrz 18

Autor admin