wrz 20
Wygrałam, wygrałam! przedpremierowy pokaz filmu “Ki” z moją ulubioną Romą Gąsiorowską w roli głównej. Weszłam na http://kobieta.gazeta.pl i przeczytałam: “Dzisiaj o godzinie 20 w warszawskim kinie Praha uroczysta premiera filmu KI. Partner premiery – Canon oraz Kino na szpilkach zapraszają na równoległą premierę w internecie. Rozwiąż quiz i oglądaj film!”.
Tak, więc weszłam na ten quiz, odpowiedziałam na banalne pytania i dzieki temu pooglądałam sobie za darmoche film, na który sie wybieralam po 30 września :-)

“Ki (Kinga) jest jak tornado. Nim zdążysz zamienić z nią słowo, zamieszka u ciebie ze swoim 3-letnim synkiem, rozleje wino, a do drzwi zapuka wietnamski student, prosząc, żebyś pomógł mu wnieść jej pralkę”.
Młoda, energiczna matka 2 letniego Pio, ma popaprane związki z ludźmi, przejawia typowa postawę roszczeniową, typowy biorca. Jej życie to ciągle boksowanie się z codziennością, przemieszane imprezami, alkoholem, papierosami, tylko po to,aby się rano obudzić i stwierdzić, że się nie ma kaski, ani pracki, i kog by tu zaangażować do pomocy przy małym Pio.
Warto się na niego wybrać, film o naszym pokoleniu. Choć koniec filmu mnie zaskoczył, pozostał duży niedosyt.

Autor admin

wrz 20
Poprostu swetrzysko do zadań specjalnych. Otuli, ogrzeje, ozdobi. Zgapiłam podobny krój u Hanki Lis (już pisałam o tym kiedyś tu na blogu), i zaprłam, że kuie podobny.Nadchodzi czas aby go znow zacząć nosić.  Swój kupiłam w H&M. Mam go trzecią jesień i nadal go uwielbiam.Nosze go do jasnych, ciemnych jeansow rurek, do balerinek lub zamszowych botków.
 
Pierwowzór
 
 

Autor admin

wrz 20
Pogoda za oknem japońska, czyli “jako-tako”.
Kurtka skórzana ze stójką Promod, sweterek ze Stradivariusa, wisiorek Mirella von Chrupek

DSC01993
DSC01994
DSC02002
DSC01983

Autor admin

wrz 20
Kinga Rusin, jest znana z tego,że potrafi ubrać sie co tu ukrywać – tragicznie. Ale wpadły mi dziś w ręce te fotki, które pokazują,że potrafi sie ubrać ze smakiem :-)   i sobie pomyślalam, że są całkiem w moim stylu. Miłe do oka :-) (oprócz brązowych kozaków na szpilce w szpic,ble)
Oceńcie same.


Autor admin