wrz 27
Na komodzie w mojej sypialni, zamieszkała bezgłowa Manekinka, która pomoże mi w utrzymaniu ładu i porządku z biżuterią. Biżuterie mam pochowaną w pudełka, aby sie nie kurzyła, a  na “bezgłowiej pannie” zawisną te rzeczy, które ściągnełam i które będe zamierzała założyć za chwile. Mały gadżet a jak cieszy oko.

DSC02156

Autor admin

wrz 27
Dnia Mężczyzny nikt nie wymyślił, dlaczego? Nie wiadomo. Zamiast tego jest Dzień Chłopka, i też dobrze :-) Także wszystkim zapominalskim przypominam -  30 września, sms’y idą w ruch, trzeba połechtać mile męską część naszego życia :-) Niech też coś z niego mają dobrego.Pokarzmy Im, jakie to My jesteśmy dobreeeee.

A zastanawiałyście sie kiedyś , dlaczego lubicie facetów?
Ja  lubie za bezpośredniość, a jednoczesnie za to,nikt tak lawirować nie potrafi jak oni  taki dualizm zachowań ;-) Że nie marudzą, a zaciskają zęby i maszerują dalej. Że potrafią naprawić kran, który faktycznie czasem cieknie i wymienić koło.
Lubie ich niezdarność w pracach typu pościelenie pościeli, poskładanie ubrań a jednocześnie za precyzje rozwieszania prania na suszarce.
Zazdroszcze im,bo nie okazują chandry całemu światu jak to w zwyczaju mają kobiety (chusteczki, gorące czekolady, i półtorej godziny wizenie na kablu telefonu z przyjaciółką i rozprawianie o jednej sprawie przez kope czasu).
Kobiety!Szanujmy swych i wszystkich facetów wokół :-)

Autor admin