paź 26
Pojechałam na ten film  do kina – 100km w jedną storne, na sali było na premierze …5 osób oprócz naszej trójki. Po projekcji wiedziałam,że ten film jest dla mnie ważny, ale nie przypuszczałam, że stanie sie jescze ważniejszy. Z kilku powodów. Ukazuje rodzine, pisarki i publicysty, wraz z dwoma córakmi, ich partnerami życiowymi i przyjacielem z pracy jednej z córek, ktory jest im bliski jak członek rodziny. Jest i ukochany pies, ktorego śmierć jest początkiem nieprzyjemnych wydarzen jakie ich spotykają. Jak efekt kuli śniegowej.
Film ukazuje odartego człowieka z godności w obliczu choroby, a gdy jest choroba w rodzinie – choruje cała rodzina, pokazuje małżeństwo, na pozór bardzo udane, mające swój świat, a jednak…Pokazuje trudną przyjażń damsko-męską, i do czego może doprowadzić taka relacja, czyli do zdrady.
Każdy w tym filmie może odnaleźć siebie. Ja swoje 33 sceny z życia mam za sobą, ba, nawet 34. Co dalej mi życie przyniesie? Jaki dopisze scenariusz?
Dziś przyszedł dzień,aby go sobie przypomnieć. Polecam ten film każdemu, kto jest koneserem dobrego kina,chce po obejrzeniu przemyśleć sobie parę spraw.Może ktoś odnajdzie w nim odpowiedź na coś co go dręczy, boli ?


Opis i trailer na stronie filmpolski.pl : http://filmpolski.pl/fp/index.php/1219789

Znalazłam na youtube pełną wersje filmu: http://www.youtube.com/watch?v=WGYkyFIZSl8

Autor admin