lis 16

Dla równowagi: Klasa&Kasa :-) Emmanuelle Alt – nowa redaktor naczelna Vogue w Paryżu.

Autor admin

lis 16

W życiu nie jest tak,że zawsze jest cool, z klasą, gracją i ze smakiem. Natrafilam dziś na taki wątek, na jakiejś plotkarskiej stronie, i zainspirowało mnie to do dzisiejszego wpisuna blogu. Nie chodzi o to, aby kogoś obśmiać, że ma fałde na brzuchu, że posiwiał, czy uchichrać sie ze żle zrobionego czyjegoś zdjęcia czy nietrafionej stylizacji. Chodzi mi o ukazanie,że ludzie ktorzy mogliby być inspiracja dla nas, stają sie…no, właśnie.


Mam wrażenie że ubiory tych pań zaraz eksplodują (Panie Grycan, te od lodów Grycana i Zielonej Budki, 19lat corka z lewej, mama i 16 letnia druga córka  prawej)

Edytuje: przerażające w tych paniach jest to, jak sie postrzyły te młode dziewczyny, jak makijażem, strojem dodały sobie spokojnie z 10 lat,  a nie fakt,że mają nadwage.

Edyto, Ewo  – dlaczego?

Donatella :-(

I 13 letnia Tavi Gevinson – bloggerka

Anna Piaggi – jeszcze moda, artyzm czy już groteskowość?Autor admin

lis 16

Styl Miroslavy Dumy jest znany szerokiej publicznośći choć troche interesującej sie modą. Ma zalewie  27-let o ile dobrze pamiętam), była przez pare lat redaktorką rosyjskiej edycji Harper’s Bazaar a teraz pisuje do min. rosyjskiego Glamour.
Autor admin

lis 16

Autor admin