lis 29

Autor admin

lis 29

Z czym Wam sie kojarzy ten film? Czy odnajdujecie swoje cechy charakteru w postaciach tych kobiet? Kiedyś ktoś mi bliski (Karola – pozdrawiam!) rewelacyjnie scharkteryzowala swoją paczke lejdis właśnie dopasowując dziewczyny do postaci z tego kultowego serialu.

Dla mnie odkrywczy był laptop apple, poprostu chcialam mieć taki laptop jak ma Carrie i już! Ciasteczka z ich ulubione cukierni Magnolia przy Bleecker Street, drink Cosmopolitan, buty Manolo Blahnika, Christiana Loubutina i Jimmy Choo, naszyjinka z imieniem głownej bohaterki. Czy o czymś zapomniałam?

Czy indentyfikujecie sie z którąś z bohaterek? Panna Migotka dziś mi zabiła ćwieka w głowe z tematem seksu – czy znacie w swym otoczeniu np. drugą Samathe? Owszem, wszystkie sie chyba zgadzamy,że bohaterki są troche odrealnione a ich charaktery bardzo wyjaskrawione, ale myśle,że każda  z ans może wybrać sobie jedną z bohaterek i sie z niąutożsamić, choć pewno po troszku w każdej z nas jest troche z każdej z nich :-)


Sex in the city

Autor admin

lis 29

“8 marca 2012 roku w blisko 260 sklepach H&M na świecie i on-line zagości kolekcja będąca efektem najświeższej kolaboracji popularnej sieciówki z włoskim brandem Marni.

Marni to marka, która powstała w 1994 roku, słynąca z autorskich, oryginalnych nadruków i innowacyjnych, acz eleganckich krojów. Jej założycielka, a także dyrektor kreatywna Consuelo Castiglioni w ramach współpracy zaprojektowała dla H&M Marni. W kolekcji znajdą się ubrania oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn. Po raz kolejny także każdy będzie mieć szansę kupić rzeczy z logo luksusowego brandu w atrakcyjnej cenie.

Consuelo Castiglioni i Margareta van den Bosch

Informacja pochodzi ze strony www.lamode.info.pl

Autor admin

lis 29

Autor admin