gru 06

Dostałam dziś zaproszenie na testowanie nowego modelu Mercedesa Klasy M Off-Roader  :-) Musze sobie etraz wybrac termin :-) Juppi, ale sie ciesze :-)

Mercedes

Autor admin

gru 06

Jutro o 16.35 leci na Canal + ten film. Szczerze polecam ten dramat obyczajowy. “Aspirująca prawniczka, Emilia Greenleaf (Natalie Portman), myślała, że wie, czego chce, wiążąc się z seksownym i żonatym Jackiem Woolem (Scott Cohen). Nie sądziła jednak, że zajdzie w ciążę i wyjdzie za mąż, co więcej – nie planowała nawiązywać jakiejkolwiek relacji ze swoim trudnym pięcioletnim pasierbem.” Tyle o nim na portalu Filmweb, ja od siebie dodam,że jest pięknie sfilmowany, ma bardzo dobrą obsade (od filmu Closer uwielbiam Natalii Portman), pokazuje relacje pomiędzy pasierbem, młodą macochą, ex-żoną, ktora najpierw jest napastliwa, a później potrafi ukazać swe życzliwe oblicze, pokazany jest mąż w roli ex, obecnego partnera i ojca.

Trzonem filmu jest fakt straty (śmierci) dziecka. Jak długo nosi się w sobie żałobę po śmierci niemowlęcia, jakie to odbija piętno na związku, jak podchodzą do tematu najbliźsi z rodziny, jak podołać wszech obezwładniającej tęsknocie? A także – odpowiedzieć sobie na ważne pytanie, czy jestem winna śmierci mojego dziecka?

Dobry film na babski wieczór, dobry na pobycie sam_na_sam ze sobą, ekranem TV, popcornem i kubkiem herbaty z sokiem malinowym.

Autor admin

gru 06

Autor admin

gru 06

Autor admin