gru 14

Słabo się wciągam we wszelakie seriale filmowe. No, oprócz Grega Housa, którego swego czasu oglądałam namiętnie. Zdecydowanie wole seriale dokumentalne, poruszające wszelakie tematy. Jednoodcinkowe i serie. Ostatnio w jaki się wkręciłam to na TVN Style “Agncja modelek”,niestety widziałam narazie 2 odcinki (ale już twierdze, że sie wkrecilam,hiii)  pokazujaca codzienną  prace bookerów agencji z Londynu “Premier”  oraz modelek na przeróżnych pokazach, sesjach fotograficznych. Ukazane są humory i “muchy w nosie” młodej dziewczyny o imieniu India , która to z powodu bólu gardła rezygnuje z rozmowy z jednym z 10 najlepszych fotografików na świecie i wystawia swoją brookerke i agencje do wiatru, zbuntowaną i wiecznie naburmuszoną Darye (Darya Kurovska z Rosji), pokazane są też dziewczyny, które są zdeterminowane aby coś osiągnąć w świecie mody np.  świetnie sobie z tym radzi młodziutka (czarnoskóra, co ma duże znaczenie, bo czarnoskóre modelki nie często zostają topowymi modelakami) Leomi,która pracując u najlepszych projektantów godzi z nauką w szkole .

Szefuje  agnecji “Premier” – Carol i jej brat Chris, jest też młoda ambitna sekretarka, która marzy o pracy bookera, no i sami bookerzy, z których najbardziej lubie Annie.

Jednym słowem fajny program na odmóżdżenie się i poznanie trochę tego świata od kuchni (wiadomo,że nikt w TV nie pokrze całej szczerej prawdy).


Carol White i jej brat Chris
Autor admin

gru 14

Autor admin

gru 14

Autor admin