sty 01

Kto mi powie gdzie są takie teraz t-shirty w sprzedaży – ozłoce! Oversize, z dekoltem, bawełniane.

Były swego czasu w new yorker, a ja teraz potrzebuje nowego – właśnie białego, szarego a jakby i beżowy i czarny to nie wzgardze. Dziewczyny pomocy, help, hilfe, aiutare!

Autor admin

sty 01

Autor admin

sty 01

Jak już skonsumowaliśmy kolacje główną w postaci krewetek z grilla z sosem czosnkowym, a do tego – świeczki, atmosfera, nastrój, filmy na vod wybrane, i ogólnie miły i leniwy wieczór nam sie zapowiadał z grzanym winem w dłoni, campari i szklaneczką whyski, myśle sobie tylko jeszcze odeśle sms zwrotnego do znajomych ( z innego miasta jak nasze) życzących nam miłej imprezy : “dzieki za życzenia miłej imprezy, ale zostaliśmmy w domu: my,pies i TV, jak chcecie dołączajcie do nas”.

I za półtorej godziny nasz dom stał sie centrum imprezy z gwarnymi gośćmi,  z alkoholem, mnóstwem żarcia (polecam mieć w domu kawałek łososia, zwykły serek do smarowania typu ostrovia czy alemtte” i słoiczek kawioru – wysmarowalam mini-kanapeczki, jakaś sałatka, goście też przynieśli co mieli,sałatki, gołąbki,  jednym słowem stół sie uginał od żarcia, zamrażalinik pękał od % , byly tańce, śpiewy.

Także mam nadzieje,że to dobra wróżba na nowy rok. Jak wydaje Ci sie,że jest super, może być za chwile  jeszcze lepiej :-) Życze Wam tego samego! Aby na Waszych zakrętach życia czekały Was same najlepsze rozwiązania.Autor admin