sty 04

PRZYGOTUJ PLAN

Skoncentruj się na sklepach.

Nie próbuj połączyć zakupów z codziennymi obowiązkami i pracą. Wybierz taki termin, w którym nikt i nic nie będzie rozpraszać Twojej uwagi. Zakupy zrobisz szybciej i rozsądniej.

Sprawdź, co już masz.

Zanim wyjdziesz z domu, zajrzyj do szafy. Oceń stan swojej garderoby. Czego nie masz wcale, co musisz wymienić na nowszy model?

Zrób zapiski.

Nie ufaj swojej pamięci i sile woli. Ze spisaną na papierze listą rzeczy niezbędnych będzie Ci łatwiej odmówić sobie kupowania dla czystej przyjemności.

Zostań szpiegiem stylu.

Poszukaj w Internecie informacji o promocjach, wyprzedażach i nowych sklepach. Spokojnie przejrzyj zdjęcia z pokazów i wybierz wzory, które rzeczywiście do Ciebie pasują.

Nie szukaj towarzystwa.

Eksperci radzą chodzić do sklepów solo, żeby kupować, a nie plotkować. Podczas lunchu nie pij ani kropli alkoholu. Kieliszek wina wystarczy, by wpaść w euforię i przestać kontrolować portfel.

W SKLEPIE

#1 Nie ufaj numerom. Ubrania w rozmiarze 34 jednej marki, mogą być tak samo dopasowane jak 38 innej.

#2 Zabierz do przymierzalni tę samą rzecz w Twoim rozmiarze, o numer większą i o numer mniejszą. Powód? Patrz punkt 1.

#3 Chcesz prezentować się dobrze z każdej strony? Szukaj przymierzalni z lustrami ustawionymi pod trzema kątami.

#4 Nie próbuj nic na siłę. Jeśli coś stawia opór w czasie wkładania albo źle leży, ściągnij to natychmiast. Analizowanie co jest nie tak, to strata czasu i ryzyko, że zepsujesz sobie humor.

#5 Żeby upewnić się, czy buty są wygodne, przechadzasz się po sklepie. Tak samo przetestuj ubrania. Usiądź, zrób przysiad, podskocz. Nawet najpiękniejsza rzecz, która krępuje ruchy, nie jest warta swojej ceny.

I JESZCZE PARĘ PORAD

Makijaż (trzy razy „tak” )

Musisz mieć 100% pewności, że rzeczy pasują do Ciebie takiej, jaką jesteś na co dzień.

Ubrania do szybkiego zdejmowania

Wsuwane buty i sukienka, którą możesz zdjąć przez głowę, gwarantują, że nie zmęczysz się ciągłym rozbieraniem i ubieraniem.

Bezbłędna bielizna

Szukasz wieczorowej sukni z odkrytymi ramionami – załóż biustonosz bez ramiączek. Najlepsze majtki: cieliste, bez szwów – nie będą przebijać przez najcieńsze ubrania.

Duża torba

Do noszenia na ramieniu, żeby obie ręce mogły swobodnie przebierać w rzeczach na wieszakach. W środku musi się zmieścić para szpilek do mierzenie rzeczy wieczorowych i butelka wody mineralnej.

www.groszki . pl

Autor admin

sty 04

Kolejny film, ktory stawia nas przed pytaniem -   jak ja bym się zachowała w tamtych czasach? Film trzymający w niepeności, naprawde dobre polskie kino.

PS. Ciekawi mnie tylko, skąd pomysł na plakat, na którym na pierwszym planie widać Borysa Szyca w garniturze? Przecież w filmie ani razu sie w nim nie pokazał. No, coż, co zrobić.Ale to jedyna niejasnośc w filmie. Choć mie brakowało dopowiedzenia czy Paweł Kowal odpowie za swój czyn? W koncu nie dzialał w obronie koniecznej, nie było zagrożenia życia, nikt nie dał mu prawa wyznaczać sprawiedliwości, hymmm.

Autor admin

sty 04

świece

“>

Autor admin

sty 04

Musze sie wybrać do Ikea i sobie takie coś sprawić.Na kosmetyki, na biżuterie, na szpargałki, na pamiątki, na…

Moppe

Autor admin