sty 19

Boska jak Buenos Aires. Kora, moja miłóść z czasów liceum i obecnych, choć do tej Kory z tamtych lat mam większy sentyment. Korze sie wybacza .wszystko.

Legenda za życia.

Fryzury, buty, biźuteria. W latach 90 bylam na jej koncercie, jak zobaczyłam ją w skórzanej sukience, zamarłam z zachwytu. Książke-album o niej i zespole nosilam ze sobą w plecaku.

Autor admin

sty 19

Grunt to dobrze zacząć dzień. Ja swój zaczełam skoro świt, dobrym śniadaniem, ale nie szłam dziś do pracy tylko na konsultacje do neurologa. Facet miły, po rozmowie nt mojej głowy, temat zszedł na Rajdy Offroadowe, i poopowiadał troche o tym jak zwiedzał Albanie, Rumunie i Ukraine, swoim  Land Roverem, z namiotem, saperką i pudełkiem zapałek. Jak to tania jest gorzoła na wschodzie i przyjaźni tam ludzie. Ogólnie fajny fachowiec i człowiek z biglem. Lubie takich ludzi pozytywnie zakręconych.

Hymmmm, wybrałybyście sie na taką wyprawe kiedyś? Ja za czasów nastoletnich nie raz, i nie dwa z plecakiem zjexdzilam Bieszczady, Sudety, i całe pasmo przybrzeżne nad Bałtykiem. Wyjeździłam sie po polskich jeziorach. fajnie było, jest co wspominać, jedzenie z menażki, mycie sie w jeziorze, porwany namiot przez wichure i w Bieszczadach spanie na schodach jakiejś szkoły, w ktorej mieliśmy mieć nocleg, ale nikt na nas tam nie czekał. I wiele wiele innych przygód. Ciekawe czy teraz bym sie odważyła, tak spędzić urlop?


DSC02411


Tundry Uralu, przyjazna Gruzja i Azerbejdżan narazie na mnie muszą poczekać, zakupy w Marionaudzie nie mogły więc swe kroki po wizycie lekarskiej skierowałam do tego salonu, z którego uradowana wyszłam z pocieszycielami w postaci ulubionego podkładu i błyszczyka.


DSC02510

Autor admin

sty 19

Nie ma to jak wieczór z babami w Pubie. Obgadałyśmy facetów z 4 stron, obgadałyśmy wszystkie nieobecne z nami inne baby. Tak, tego mi trzeba było. Babskie Wieczory są OK.


Autor admin