sty 24

Każda z Nas pewno słyszała więcej lub mniej co sie dzieje na świecie w temacie ACTA. Czyźby to był koniec blogerów? Nie wyobraźam sobie tego wszystkiego, czym nas straszą, ale coraz częściej mam wraźenie, źe plotka o końcu swita w 2012 urealni się :-(

“ACTA uniemożliwi nam, blogerom prowadzenie bloga. Wszelkie linki, zdjęcia trzeba będzie publikować wyłącznie za zgodą autora, nie wystarczy podanie źródła. Nie będzie można wrzucić żadnego materiału z sieci, które nie jest naszą własnością! ACTA ma ingerować zdecydowanie głębiej – niektórzy eksperci mówią nawet, że porozumienie może prowadzić do kryminalizacji blogerów, dziennikarzy i osób ujawniających informacje ważne dla opinii publicznej. Najgorsze jest jednak to, że ACTA powstawała w tajemnicy przez dwa lata!

ACTA może przenieść walkę z naruszeniami praw autorskich na dostawców internetu. Ich reakcją „w ramach współpracy” może być monitorowanie treści przesyłanych przez obywateli i blokowanie określonych usług, nierzadko legalnych. Mówimy zatem o naruszaniu ludzkiej prywatności i ograniczaniu komunikacji między ludźmi, a wszystko w imię ochrony praw autorskich.”

*Petycja* Prosze o podpisanie*
www.petycjeonline.pl/petycja/precz-z-acta/612

Autor admin

sty 24

Dzień w Białce Tatrzańskiej zabawy kolejny.

Zjazdy na Kotelnicy w dzień, a potem 2 godziny basenów termalnych “Bania”. Kolacja, herbata…;-) Super towarzystwo. Czego chcieć więcej? :-)

Właśnie w Faktach na TVN pokazują wypadek snowbordzista vs. narciarz, jaki sie dziś wydarzył na stoku :-(

Mnie oprócz stłuczonego ramienia nic nie jest  ( małe zderzenie przy zjeździe z wyciągu).

Autor admin

sty 24

Zestawy z torbą Celine

Dział Moda Komentowanie nie jest możliwe

Dress like Ashley Tisdale


Dress like Ashley Tisdale


Kourtney Kardashian


Dress like Ashley Tisdale


Dress like Ashley Tisdale


Autor admin