lut 21

Autor admin

lut 21

Kobieca linia Levi’s Curve ID, która wykorzystuje rewolucyjny system oparty na dobieraniu dżinsów według kształtu nie rozmiaru!

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu każda kobieta może znaleźć swoje idealne dżinsy, niezależnie od tego czy jej sylwetka jest prosta, bardzo zaokrąglona – wręcz pełna, czy może znajduje się gdzieś pomiędzy.

Slight Curve – zaprojektowane dla kobiet o prostej sylwetce Slight Curve został zaprojektowany by podkreślać kobiecą talię, uwypuklając jednocześnie jej kształty. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale są zbyt luźne w talii, kobieta powinna spróbować krój Slight Curve.

Demi Curve – zaprojektowane dla kobiet o równych proporcjach Demi Curve zostało zaprojektowane tak, by spłaszczać delikatnie kobiecą talię i wysmuklać krągłości bioder. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze w talii, ale nie podkreślają figury, kobieta powinna spróbować kroju Demi Curve.

Bold Curve - zaprojektowane na cześć prawdziwych krągłości Bold Curve zostały zaprojektowane tak, by leżeć idealnie w talii – bez zbędnego odstawania i zwijania się. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale z tyłu tworzy się przerwa i spodnie odstają, kobieta powinna przymierzyć krój Bold Curve.

Supreme Curve - zaprojektowane dla kobiet o najbardziej zaokrąglonych kształtach (dostępne tylko na wybranych rynkach). Supreme Curve zostały zaprojektowane w ten sposób, że z przodu ich stan jest niższy, podczas gdy z tyłu zakrywa większą część pleców niż w przypadku tradycyjnych krojów, co niezwykle poprawia kształt bardziej zaokrąglonej sylwetki. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach, ale talia jest z tyłu zbyt nisko, kobieta powinna spróbować krój Supreme Curve.

Autor admin