mar 31

Od lat panuje moda na t-shirty z napisami. W koncu jest wolność słowa. A jak jest, to trzeba z tego korzystać ile sie da, i jak sie da. Kiedyś w Polsce nawet byla taka akcja Tiszerty dla wolności, zobaczcie same, co gwiazdy komunikowały na teszirtach:

Modne jest wszystko, t-shirty kupione w sklepie, ze zwykłymi napisami, albo DIY – samoróbki, lub MIBESHAVE. Moda nie lubi nudy.Każdy sobie coś tam nosi, cos z czym sie zgadza, epatuje tym po świecie. I jest git. Sama mam w szafie jakieś tam koszulki, z ktorymi sie indentyfikuje, które mnie wyrażają.

Na pewnym meczu, po strzeleniu gola, Tomasz Lis biegał po murawie boiska z przekazem dla swej żony Hani:

Ja od jakiegoś czasu, od kiedy jest głośno o nowym progu emerytalnym, tez chcialabym sobie zakomunikować światu, że chce pracować do 67 roku życia. Jestem gotowa sie poświecać w imie sprawy. Niech rząd rozpierdzieli co ma, a co, ja jako obywatelka to odrobie z nawiązką. I naprawdę się zastanawiam, czy nie strzele sobie z tego powodu koszulki z napisem.Autor admin

mar 31

Czy ja sie już chwalilam,że jestem zapisana na tatuaż? Nie? To niniejszym to czynie. Termin mam na czerwiec… To jest najbliższy termin u tego tatuażysty (Jawor Art), i tak szybko (szybko!sic!) dzięki temu,że mój tatuaż to bedzie jedno imie, mała czcionka. Zapisał mnie mój małżonek, na moją prośbe (tak, tak, czasem sie zachowuję jakbym miała jakieś 5 lat, i wyręczam sie nim).

Ale do rzeczy. Szukam czcionki na ten napis. Pomożecie mi?
Autor admin

mar 31

Autor admin