cze 01

Autor admin

cze 01

Szybki dzień, szybki obiad. Ma być szybko i smacznie, hasło “zdrowo” zostawiam na później :-) Nie zawsze trzeba obiad robić z warzyw, przygotowywać, peklować, dokładać witaminy, czasem można sie posłużyć półproduktami, tym czym “sklepowa półka bogata” :-)  

Zestw nr 1 : makaron spagetti, boczek pokrojony, oliwa z oliwek, sos Winiary ileś tam serów, ser starty. 

Podsmażyć boczek na suchej patelni, osobno zrobić sos wg przepisu, wlać sos do boczku, ugotować makaron osobno, po czym wrzucić go do patelni, wymieszać dodać kilka kropel oliwy i gotowe. Slata lodowa i biale wino dojadą potem :-)

Zestaw nr 2 Co zrobić jak zakupy, kawiarnia i spacer się z koleżankami przedłużyły, a w domu siedzi dwoch samców posilających sie kebabem, którzy sami coś chcą przyrządzić, ale nam “duma pani domu” nie pozwala się temu poddać? ;-)  Wystarczy  kupić gotowe szaszłyki w sklepie :-) drobiowo-cebulowo-parykowe, zapakować w rękaw i wsadzić do piekarnika. Do tego umyć roszpunke, wymieszać z mini pomodorkami i prażonymi orzechami :-) Butelke wina obtrąbiamy podczas przygotować w towarzystwie z psiapsiółą:-) Niestety zdjęcia mi sie nie ładują, ale uwierzcie na słowo, to bardzo szybki&smaczny obiad ew. kolacja :-)  

Autor admin