lip 05

Autor admin

lip 05

Ostrzeżenie. Wpis poniżej zamieszczony zawiera treści seksistowskie, kontrowersyjne, obraźliwe oraz inne nieprzeznaczone dla szerokich mas. Śladowych ilości orzechów arachidowych nie stwierdzono,wiec na to uczuleni mogą być spokojni.

Dzis troche o facetach, ale nie, że jacy fajni, mili, pomocni, pełni zrozumienia, nie, nie, nie…

Dziś bedzie inaczej :-)  

Przegapiłam zapewne doniesiania o wybuchu bomby. Bo,że takowy wybuch nastąpił, to jest pewne. Bomby, która zniszczyła po cichu męskie mózgi. Faceci są durnowaci  (baby też potrafią być głupie, ale nie o tym dziś mowa). Są tak durni, że najchetniej bym wszystkim powiedziala, aby bili na Kielce jak najszybciej sie da. Oczywiście to co teraz pisze, to moje odczucia  status quo. Za chwile mi sie zmieni, faceci powrócą do łask, będe ich rozumieć, lubieć i szanować, i głosić,że chłopy to fajni ludzie, a nie podgatunek występujący w encyklopediach zaraz po płazach i gadach ;-) Jak narazie chce oglosić swiatu,że faceci są durnowaci i tyle ;-) i niech spadają na drzewo. Albo na te Kielce ;-)  

 

A tutaj troche o facetach z doniesień naukowych:

Immunologia Faceta: System odpornościowy mężczyzny jest nadzwyczaj skuteczny przeciwko: lustrom – przy spojrzeniu w lustro doznaje halucynacji, najczęściej mających postać obrazu samego siebie z okresu studiów, w wyidealizowanej formie.

Mężczyzna nie wstydzi się swojej fizjologii, choć większość z nich powinna. Większość mężczyzn nie wie jednak, że kobieta  posiada większą wrażliwość na wypowiadane przez nich słowa. Wbrew plotkom, mężczyzna nie posiada paranormalnej zdolności zrozumienia  zjawiska, co też partnerka chciałaby mu przekazać swoimi minami, fochami i milczeniem. 

Mężczyzna zbudowany jest z:

  • umięśnionych kończyn
  • rzeźbionego torsu
  • szerokiej szyi
  • z członka , który według kobiet  służy do myślenia.
  • kulistej nakładki na szyję, potocznie zwanej głową – by wiatr nie wpadał ot, tak do przełyku podczas konsumpcji grillowanej kiełbaski podlanej piwem . 

 

Autor admin