lip 07

Co jak co, ale ten prosty zestaw od Kasi Tusk, zdobył me uznanie w kilka sekund :-) Jest idealny, na każdą prawie okazje. Od kwietnia do października zawsze uratuje ten zestaw nas, gdy ma sie dzień “nie mam co na siebie włożyć” ;-)

 

20120707-111533.jpg

20120707-122328.jpg

20120707-122336.jpg

Autor admin

lip 07

Maja podrzucila mi linka na niemodnepolki.pl ;-) To trzeba przeczytać! Zapewniem lektura przednia:-) Bardzo spodobał mi sie od nich ten tekst, parodia reklamy Old Spice :-)  Myśle,że jak zacytuje tutaj dziewczyny, nie bedą miały nic przeciwko, zresztą, same na blogu mają taką klauzulke, że jak coś jest umotywowane, to można kopiwac i cytować. 

Czym się różni blogerka od manekina z Zary?

źródło - www.kwejk.pl

Witam Panie.


Spójrzcie na wystawę w Zarze, a teraz na mnie… jeszcze raz na wystawę i na mnie. Szkoda, że manekin z wystawy nie jest mną, ale gdyby niewielkie szczegóły to mógłby wyglądać tak jak ja.  

Popatrz na dół i na górę, na mój oryginalny outfit, właśnie jesteś na blogu super feszyn szatniarki, która wygląda prawie jak manekin z Zary mógłby. Spójrz na mnie, bo mam torebkę z Romwe, czyli to co najbardziej kochasz. Spójrz jeszcze raz, torebka zmienia się w buty DeeZee. Wszystko jest możliwe, gdy Twoją główną inspiracją są manekiny i lookbooki znanych sieciówek.
Siedzę w Zarze.  

Autor admin

lip 07

Autor admin