sie 01

Sierpień. Środek lata. Gorący wiatr, chłód chodników. Lato jak każde inne, takie samo jak kilka lat wstecz, takie samo jak obecnie. Chce sie w takie dni bawić, czesać włosy, śmiać z przyjaciółmi. Przeżywać miłości, czytać książki, kąpać w chłodnej wodzie. Założyć zwiewną sukienke, poplotkować z przyjaciółką .  Tego chce młodość niezależnie od rocznika w kalendarzu. Tak samo było w 1944. Tak samo wtedy dziewczyny chciały być piękne i kochane. Niestety rzeczywistośc była inna.  W hołdzie wszytskim pieknym dziewczynom i chłopakom z 1944. 

Dziś o godz. 22.00 na TVP1 koncert “Morowe panny”. A o 01:30 Aga Zaryan “Umiera piękno” – Koncert w Rocznice Powstania Warszawskiego.

Autor admin

sie 01

Nie miałam nigdy lepszej odżywki do włosów. Kiedyś “zasmakowałam” jej u fryzjera, byłam też na zabiegu rewitalizującym na bazie produktów Joico. Teraz wracam do niej, i myśle,że  przez dłuuuuugi czas będziemy razem egzystować sobie :-) Na wczasach ( słońce, morska sól, chlor, wiatr, prostowanie) uratowała mi życie.  Cena zaporowa 85zł, ale o rozjaśnione włosy, które sie katuje  prostownicą trzeba dbać ;-)  

20120801-160451.jpg

 

Autor admin