paź 05

20121005-154548.jpg

 

Kto jest zdolny tak jak ja? ;-) Załatwiłam swoje poprzednie conversy KONCERTOWO! Tak je zapaskudziłam czymś, nie wiem czym, że nie pomógł ani vanisch, ani wybielacz, ani cif, ani domestos. Nic. Najpierw plamy schodziły, potem wychodziły na nowo (po wyschnięciu butów na mokro, jakby sie wchlaniały). Potem sie zrobiły buty fioletowe! Także ćwiczylam je kilka dni, w końcu skapitulowałam, poddałam się i z uczuciem smutku i żalu wywaliłam do kosza na śmieci. Co równało sie z zakupem drugiej pary, bo białe conversy, to nie buty a styl życia ;-)

I tu nie tak prosto poszło, gdyż kupić baiałe conversy damskie w październiku w Polsce to nie lada wyczyn! W sklepach nie ma. Wsiadlam w auto i w droge, za butami, jak jakiś świr. Owszem, są nawet zamszowe, fioletowe i w paski, ale białych, klasycznych brak. Ale tak sie przyłożylam do tematu,że znalazłam, wygrzebałam adres i mam. Takze nikomu nie życze takich przygód, wiem, to tylko buty,ale kijowo sie człowiek czuje z faktem,że ukochane buty przedwcześnie kończą swe żywota ;-)  

Autor admin

paź 05

Szperam, szukam, gdyż chce sobie zrobić jakiś głębszy zabieg na twarz.Botoks nie, metoterapie głową, ktorą już już mialam wykonać, ale zlękłam sie kilkudniowej opuchlizny. Ale chodzi mi wciąz po głowie  jakaś tam redukcja zmarszczek, poprawienie owalu twarzy. I tak siedząc u fryzjera (jak sie chodzi, to sie chodzi do znajomych sprawdzonych, po wyskoku a dodam,że zdublowała mi ta wredna fryzjerka żólty kolr na włosach, w koncu swe kroki skiewrowalam do innego fryzjara, do ktorego chodzilam lata temu, i teraz w koncu mam na glowie to co chciałam, juppi), ktorego żona jest po kosmetologii (na Akademii Medycznej), i tak mi przybliżył temat i polecił radiofrekwencje, czyli lifting bez skalpela.  I – chyba sie na nią zdecyduje :-) Boję się, a jednocześnie chce się zrewitalizować :-)  Słyszałyście coś o tym?  Oglądam fotki na googlach i piękne efekty, nawet sobie można ostrzelić pśladki :-) I wcale sie nie śmeje z tego, bo dlaczego nie zrbić sobie dobrze? 

Radiofrekwencja
 

Radio Frequency (fale radiowe) to najnowsza i najskuteczniejsza technologia potwierdzona badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych. Działa przyczynowo odwracając skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji oraz regeneracji włókien kolagenowych i elstynowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń. Pierwsze rezultaty są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu serii zabiegów.
Urządzenie kosmetyczne RF do liftingu skóry

  • · poprawa napięcia policzków
  • · poprawa owalu twarzy – likwidację tzw. „chomików”
  • · obkurczenie zwisającego podbródka
  • · złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
  • · uniesienie opadających powiek górnych
  • · wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek
  • · wzmocnienie odporności skóry
  • · poprawa krążenia krwi – lepsze odżywienie tkanek
  • · odprężenie mięśni twarzy – łagodniejsze rysy twarzy

Autor admin