gru 07

Byłam w galerii na WPP i jak zwykle wyszłam zachwycona. Ludzie na grudzień czekają z różnych przyczyn, mnie grudzień oprócz karpia kojarzy sie właśnie z WPP.

Ukraińska prostytutka

Dramat małych dziewczynek wydawanych na siłe za dorosłych mężczyzn

Małżeństwo z kilkudzieięcioletnim stażem, mąż opiekuje sie żoną chorą na alzhaimera, mówi,że nie odda jej do zakładu, bo w domu czuje sie jak księżniczka. Niestety żona umarła

 

Autor admin

gru 07

Bawiłyście sie kiedyś w to? ;-)  

Zaczynamy:

1.Kocham mojego psa, rozmawiam z nim, dubbinguje go. Poprzedniego tak kochałam,że jego prochy trzymam w urnie w sypialni na półce

2.Chodze do wróżbity 

3. Nienawidze jak ktos mowi mi ‘bedzie dobrze’ zwlaszcza moi bliscy, ktorzy naprawde życza mi dobrze, po prostu wole gdy ktos mi powie ‘jestem z Toba’ to wszystko . To daje mi poczucie,że naprawde wszystko bedzie dobrze

4. Na ostatniej imprezie zasnełam w WC na podłodze ;-) Nietrzeźwa. 

5. Jestem strasznie wrażliwa, potrafie sie rozpłakac z byle powodu, i jestem tez strasznie nerwowa i dumna

6. Nie mogłabym sie calowac z dziewczyną. Fuj. 

7. Jak nie czuję presji czasu, to potrafię bardzo długo zbierać się do zrobienia czegoś i w rezultacie i tak robię to na ostatnią chwilę.

8.Zapomniałam chyba jak sie jeździ na rowerze. Ostani raz na rowerze byłam …nie pamiętam kiedy, jakieś 30 lat temu

9.Pierwszą pracę dostałam dzięki znajomościom

10. Teraz sprawdze,czy bloga podczytuje mój mąż ;-)  Sprawia mi przyjemność, że podobam się 20-latkom

11. Potrafie rozmawiać mile i czule z ludzmi, ktorych szczerze nienzosze i nimi gardze. 

12. Miałam trudności (spinałam sie za bardzo) ze zdniem prawa jazdy, a teraz uwielbiam jeździć autem, i najchętniej bym z niego nie wychodziła. Znalazłam dziś 50 zł, i pierwszą mją myślą było “pójde i zatankuje sobie za to”. Moje marzenie – pracować w TVN Turbo z Adamem Kornackim w jego programie.

13. Potrafię przeprowadzić gruntowną analizę przyczynowo-skutkową ludzkich zachowań i zawsze jestem niezmiernie zdziwiona, że tak mało ludzi  to robi.

14. Hity z Radia ESKA stają sie zawsze moimi ulubionymi hitami, w tym temacie hipsterem nie jestem

15. Pomimo,że na maszynopisaniu w liceum mialam ocene na 5 na laptopie piszę preważnie dwoma palcami. 

16. Chcialabym byc Ministrem Wszechświata, cokolwiek to znaczy 

17. Głosowałam na Wałęsę, a potem na Kaczyńskiego, i sie tego nie wstydzę 

18. Doniosłam do Urzędu Skarbowego wraz z przyjaciółĶi na zbolałego gnoja przekrętasa Stomporka, i byliśmy z tego dumni

19. Kupuje czasem używane ciuchy na allegro lub w lumpeksach.

20. Potrafie czasem kilkadziesiąt razy na dzień przeglądnąć sie w lustrze. I za każdym razem stwierdzić,że mam beznadziejną grzywkę.

21. Mogłabym umrzeć w teatrze choć na tle wydarzeń Na Dubrowce brzmi to upiornie 

22. Chciałabym kiedyś strzelić gola,  aby stadion oszalał!

23. Mam zegarek kupiony w salonie, w specjalnym pomieszczeniu zamykanym na szyfr, i nikt nie wie że go mam – jest tak banalny z wyglądu

24. Najfajniejszy prezent jaki dała mi moja siostra – to siostrzenica: piękna, zdolna i do tego bardzo fajna

25. Zdarzyły mi sie w życiu takie rzeczy, że niektórzy mogą tylko poooomarzyć ;-)  , ale wrodzona skromność mi nie pozwala sie pochwalić 

 

Takie moje Katarhsis, ale taka jestem. 

Autor admin

gru 07

Szwedzka sieć odzieżowa rozpoczyna zbiórkę używanej odzieży. Już od lutego klienci na całym świecie będą mogli oddać niechciane ubrania, otrzymując w zamian kupon na zakupy.

H&M przyjmie każdą sztukę odzieży, bez znaczenia będzie jej stan oraz nazwa producenta. Za każdą torbę ubrań klient otrzyma kupon. Od lutego ubrania będzie można oddać w wybranych sklepach w 48 krajach, w których sieć jest obecna. Firma nie podaje jednak żadnych szczegółów.

Jak wynika z czwartkowego komunikatu sieci, zbiórka ma na celu zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko. Co roku na wysypiska trafiają tony ubrań, choć 95 proc. nich mogłoby być ponownie wykorzystane, podkreśla H&M. Przeciętny Amerykanin wyrzuca rocznie ok. 30 kg ubrań, co w skali kraju daje w sumie 8 mld kg rocznie, z czego tylko 15 proc. jest ponownie przetwarzanych.

H&M zwraca uwagę, że jest pierwszą siecią odzieżową na świecie, która rozpoczyna zbiórkę odzieży używanej. Podobną akcję prowadzi jednak od kwietnia brytyjska sieć Marks & Spencer.

W ramach akcji shwopping (połączenie słów shopping i swapping) klienci mogą oddawać zużyte ubrania w sklepach M&S lub punktach Oxfam. To właśnie ta organizacja humanitarna decyduje o dalszym losie rzeczy: sprzedaż, ponowne użycie lub przetworzenie.

W październiku M&S wypuścił na rynek pierwsze płaszcze wykonane z przetworzonej wełny pozyskanej ze zbiórki. W zeszłym miesiącu brytyjska sieć chwaliła się, że do tej pory klienci oddali już 2 mln sztuk odzieży. W czwartek firma ogłosiła, że rozpoczyna zbiórkę ubrań również wśród swoich pracowników.

Według raportu organizacji zajmującej się promocją recyklingu WRAP co czwarte kupione w Wielkiej Brytanii ubranie trafia na śmietnik. Wartość odzieży na wysypisku szacuje się na 140 mln funtów.

żródlło www.pieniądze.gazeta.pl
Słyszałyście o czymś takim???

Autor admin