gru 12

Telefon komórkowy ma chyba teraz każdy. Problem co kupić pod choinke – chyba jeszcze więcej ;-)

Jakby ktoś sobie chciał ulatwić, polecam sklep internetowy z błyskawiczną przesylką (dwa razy dziennie wysyłka). Kliknij, zapłać i gotowe. Problem z głowy. Produktów ten sklep ma ogrom, jak czegoś nie ma, a chcielibyście – piszcie! Ja mam stamtąd taki śliczny pokorwiec na swojego iphona, śnieżnobiały,idealny.I oczywiscie w przeciągu tygdodnia 3 razy telefon spadł mi na ziemie więc dzięki ochronce przeżył. 

Adres sklepu: http://akcesoria.mobi/  Telefony, pokrowce, kabelki, nawigacje, anteny … całe mnóstwo rzeczy!

 

 

 

Autor admin

gru 12

 

Przeżycia duchowe podczas świąt, są bardzo istotne. Atmosfera domowa – atmosferą domową. Aspekt religjny także bardzo istotny, dla katolika, powienien być najważniejszy. Ale nie oszukujmy sie, dobrze dobrany strój to podstawa, to kamień węgielny dobrego samopoczucia ;-) Gdy ma sie na sobie coś zgodnego z naszym gustem, eleganckiego w maire, wygodnego żaden przeciwnik przystołowy czy też inna przeciwność losu nas nie położy ;-)

I tak sobie rozmyślam oprócz menu, i zadręczania się, kiedy zrobić pierogi i czy myć na te świeta okna czy to piedzielić, obmyślam sobie poszczególne stroje świateczne i zbieram inspiracje cichowe. Żadne tam szaleństwo zakupowe, ubieram to co mam. Jedynie musze to jakoś skomponować. Musze przyznać, że jest to przyjemniejsze, niż pieczenie pierników, w ty roku upiekłam ich calą miche, ale ja nie piernikowa,więc wole do kawy zjeść 4 rochery czy 4 batoniki twixy niz oldscoolowego piernika z piekarnika. 

 

A wieczorem, gdy wszyscy sie już rozejdą, lub gdy sie wróci do siebie do domu…

Autor admin

gru 12

Jest przecież dwanaście miesięcy w roku, dwanaście znaków zodiaku. Doba składa się z dwunastu godzin dnia i nocy. W Starym Testamencie czytamy o dwunastu synach Jakuba, ojca dwunastu pokoleń Izraelitów, a w Nowym Testamencie o dwunastu apostołach. Dwunastka została wyróżniona też w literaturze – kompozycja oparta na liczbie dwanaście znajduje uzasadnienie w “Boskiej Komedii Dantego” – w Raju dwanaście postaci wyraża symbole mądrości.

Autor admin