sty 13

 

Szperam sobie w internecie w temacie czarnych szpilek. 

 

 

 

 

Autor admin

sty 13

Hau, hau,  hauuu – odszczekuje oszczerstwa ;-) ws. męża. Nie dość,że nie komentował zakupu, to jeszcze sam mi zamówił spodnie i opłacił porąbaną kartą, której nr sie wklepać za Chiny nie chciał mi wklepać w zamówieniu. A do tego, sam znalazł mi zajebistą kurtke na snowbord i dwa razy, powtórze dwa razy wracał do sklepu, bo źle pani fakture wypisała. Hau, hau :-) mężu. Kocham Cię :-)  

A teraz czekam  na “dołka”, tzn. ws komentów ws auta, napewno sobie nie odpuści. I tu nie ma co oczekiwać odszczekiwań, nie ma bata, nagadać sie będzie musiał ;-) Ide o zaklad o każdą kase ;-)  

Autor admin

sty 13

 

W latach 80, lubialam spędzać czas u starszej siostry w pokoju, i słuchać u jej  III PR Radia a w nim TPCHR (Towarzysto Przyjaciół Chińskich Ręczników), Uwolnić słonia, wczesny Owsiak, kto pamięta te czasy? I punk, alternatywa. I słowa Sztywnego Pala Azji Nie gniewaj się na mnie Polsko, nie gniewaj się Ja naprawdę bardzo kocham cię,naprawdę kocham cię. Tak, kocham ten kraj, kocham Polske i sie je nie wstydze. Nigdy i nigdzie. 

Kocham ją za wszystko, a także pomimo wszystko. Zaczynając od potraw kulinarnych takich jak bigos, a kończąc na markach odieżowych. Za kulture i sztuke.  Ciesze się, że mamy tylu ambasadorów na świecie, ktorzy fajnie prezentują nasz kraj za granicą. Min. Jurka Owsiaka. Fajnie,że ktoś taki jest, a do tego,że jest POLAKIEM :-)  

 

 

 

Autor admin