lut 15

Papierz rzucił robote, wybrał emeryture. Nikt by sie tego nie spodziewał,że 86 letni facet może mieć take ogromne poczucie samoświadmomości i samoistnienia, i rzuca robote sobie ot tak. Dla mnie ejst mistrzem asertywności ;-)

W Rosji koło 1000 osób jest poszkodowanych przez deszcz meteorów, ktore sobie spadły dziś z Nieba, tak jak w maju spada deszcz a w styczniu śnieg. Poprostu, wzieły i spadły. gdybym jechala autem i zobaczyła komete taką na niebie, jaką widać na filmikach na youtubie, chyba bym odgryzla sobie palce zs strachu. W studio TVN dwóch panów znawców tematu stara sie zachować zimny spokój, i udaje,że jak to, przecież nic sie nie stało, że sie już nie raz zdażało, że meteoryty mają to do siebie,że spadają na Ziemie, no i pech dziś, bo trafiło w porządnie zaludnione miasto, a nie w pustynie czy jak drzewniej bywało – w tajge. 

Straszą,że po 20.00 ma koło Ziemi przeleci sobie spora asteroida, która ponoć ma w nas nie trafić, no ale kto ją tam wie, wiadomo Asteroida to kobieta, a kobieta jest nieprzewidywalna. A mnie nachodzi pytanie, czy jestem gotowa na to,aby skonczyć dziś żywota? I czy to aby nie ten czas, aby nie pozałatwić ostanich spraw? A ja siedzie i tarabanie w lapka.  A jak pozałatwiam, czyli komu by sie należało wysłałabym urocze “fuck off”, komu się należy wysłałabym wielkie “fenksju wery macz and aj loviu soł wery macz”, a potem po 21.00 by sie okazało, że alarm odwołany, końca świata i tym razem niet, no i co? Zostałabym z tym jak głupia blond pipa. Co do blond, w końcu znalazłam fryzjerkę swego życia, ktora zrobiła mi kolor taki,że rankiem spoglądnełam w lusterko i poczułam sie spełnina fryzjersko, więc jak to, znaleźć fryzjerke dobrą, kupić sobie fajne rzeczy, i nagle Bing Bang Bum?!To już jest koniec? 

 

Autor admin

lut 15

Autor admin