lut 17

20140217-172509.jpg

 

Polska żyje sprawą Doda vs Szulim. Każdy chce sie dowiedzieć, jakie w tej sprawie rzekomego pobicia  jest – ziarno prawdy.  A ja żyję innym “Ziarnem prawdy”, a mianowicie kryminałem Zygmunta Miłoszewskiego tzn  tym,że będzie ekranizowana jego kolejna książka. Poprzednią książkę także zekranizowaną “Uwikłanie” uwielbiam, uwielbiammmm! Dzięki filmowi   dowedziałam się, że jest taki pisarz kryminałów jak Miłoszewski. Także zanim nakręcą Ziarno prawdy,  zabieram sie za kolejne jego pozycje. Już wiadomo,że prokuratora Szackiego bedzie grać Wieckiewicz. Poprzednio, wcieliła się w niego – kobieta – aktorka Maja Ostaszewska. Byla rewelacyjna, i wcale mi nie rpzeszkadzało,że nie reżyser obsadził w tej roli kobiete, a takze że akcje z Warszawy przeniósł do Krakowa. Takze zacieram ręce i zamieniem sie w oczekiwanie na film, mam nadzieję,że sie nie rozczaruje. I po co nam szwedzkie kryminały, jak mamy tyle cudownych polskich? ;-)

Autor admin

lut 17

20140217-144234.jpg

Kosmetyki Mixa dostępne w Rossmanie, i polecane w Urodzie. Tu akurat mleczko do ciała, ale są kremy do stóp itp. Wg mnie bezzapachowe, apteczne, ale skuteczne.

20140217-144245.jpg

 

Toni&Guy Odżywka do zniszczonych wlosów, i sól morska w spray. Sól używa moja mama (65 lat, sic!) i siostrzenica (20 lat), także zobaczcie,że to kosmetyk dla każdej z nas. Moja mama psika nią na wilgotne włosy, aby miec efekt naturalnego zwichrzenia wiatrem, siostrzenica psika przed zrobieniem koczka, gdyż wg mniej utrwala włosy. Nie skleja, nie niszczy, daje efekt zmatowienia lekkiego, a także usztywnienia. Odżywka – jak będę używać dlużej coś o niej napiszę ;-)  

 

20140217-144253.jpg

 

Klasyki – nic nie ma lepszego do blondu jak zwykły fioletowy szampon Joanna. I nieśmiertleny krem do stóp z Lirene. 

Autor admin