maj 12

20140512-205551.jpg

Maj nadal zimny, i po kilku tygodniach min. troche przed i troche po i czas Świąt Wielkanocnych, kiedy było ciepło, wystarczało zarzucić kurtkę czy trencz, wróciliśmy do chłodu. Płaszcza zimowego za Chiny nie wyciągnę, wolę pod kurtkę wkladać sweter, koszule i kamizelke, ale wszelkie chusty,szale – tak, na nowo powyciągałam i ochoczo nosze. Co zrobić, widac taki urok maja. Kilka propozycji. Zara rządzi. Ten zestw skopiowałam jakiś czas temu prawie w 90% i czuje sie w nim bardzo dobrze, ot co. 

20140512-205559.jpg

20140512-205606.jpg

Inne propozycje poniżej. Nie wiem czy nadal są w sprzedaży tartanowe szale? ale napewno są dobrą inwestycją w tej części Europy. 

Autor admin

maj 12

Mój ślub i wesele już za mną. W tym roku minie 10 lat. Może ktoś kto tu zagląda, jest akurat w trakcie przymierzania się do zamążpójścia i się czymś zainspiruje. Nie będe pokazywać sukienek ślubnych, bo to możnaby było skopiować 156 zdjeć, a po 4 ma się wrażenie,że ogląda się tą samą sukienkę. Ja skupię się na dodatkach. Woila moje drogie panie!:-)

1. Buty Vivien Westwood Lady Dragon

2.Torebka

Chociaż się utarło,że panna młoda nie ma ze sobą torebki, to ja bym się tak nie odżegnywała od tego, i jednak postawiła na zaopatrzenie się w torebezkę, którą mogę mieć przy sobie podczas wesela, niekoniecznie podczas samej ceremonii w urzędzie czy kościele, ale aby mieć pod ręką chusteczki higieniczne, błyszczyk, bibułki matujące etc. warto ową torebeczke jednak ze sobą mieć.

3.Ozdoba głowy – fascynator

Autor admin