gru 04

Od grudnia 2010, gdy zrezygnowała ze stanowiska redaktor naczelnej francuskiego “Vogue’a” Carine Roitfeld  – Alt zajęła jej. miejsce.

Ma 43 lata , rockandrollową duszę i styl. Znak rozpoznawczy to rurki – najlepiej z sieciówki Topshop: “mają najlepsze”. Buty ulubione to Guiseppe Zanotti. jej mama to Francoise, która w latach 60. i 70. była uznaną modelką domu mody Lanvin i Nina Ricci. Prywatnie żona Franka Duranda, i mama dwójki dzieci Antoin i córką Francoise.

Plotka głosi, że nigdy nie była na siłowni, dżinsy kupuje w sieciówkach, nie chce słyszeć o maseczkach. Emmanuelle zmienną jest. Ale tylko od pasa w górę. Raz inspiruje się gotykiem i nosi top najeżony ćwiekami, innym razem zakłada futurystyczne marynarki Balmain. Od pasa w dół nosi wyłącznie spodnie (czarne rurki). O sobie mówi tak: “Nie przywiązuję dużej uwagi do swojego wyglądu. Nie uprawiam jogi, nie ćwiczę pilatesu. Nie lubię wysiłku fizycznego, mam dużo energii w sobie. Makijaż? Maluję rzęsy i to wszystko. Moje włosy?Obcielam je podczas sesji zdjęciowej, nigd nie chodzę do fryzjera”.


Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 − = 1

*