maj 31

Ciekawe, czy sosoby w moim wieku zglaszają sie na takie warsztaty? 

Ktoś chętny????

Autor admin

2 comments on “Warsztaty o profilu modowym

  1. Lena on said:

    bardzo fajne warsztaty ! poczytałam sobie co organizowali poprzednio i super . Nie dla mnie raczej z racji totalnego amatorstwa oraz braku zdolności plastycznych oraz dziennikarksich, ale też nie wykluczam, że bym skorzystala mieszkając w Warsaw i posiadając wolne środki na ten cel.

  2. Anna on said:

    Bardzo fajne, dlatego tutaj to zamieszczam,bo może ktoś ma bliżej i sie skusi. Czytałam relacje z działań ia tmosfery jaka tam panowała dziewczyny, która tam była z ramienia “szafairek”, i była zachwycona. Te warszatty to wlasnie chyba dla ludzi, ktorzy nie maja nic wspólnego z dziennikarstwem, nie ą jeszcze ‘skażeni”, totalne czyste kartki do zapełnienia/wyszkolenia :-)
    Naprawde fajna inicjatywa!
    Wcześniej w maju byly np. warszaty projektowania obuwia. I potem sie rodzą takie talenty jak loft37.pl !!!Czy DeeZee. jak kiedyś kupilam sobie buty via internet w DeeZee, to ludzie kiwali glowami, że sobie coś pewno wydumałam, bo takiej formy pewno nie ma, albo ,że to jakiś sklepik-kogusik. A jak DeeZee teraz funkcjonuje na rynku PL to wiadomo :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


× 6 = 36

*