wrz 28

Wczoraj miałam urodziny. Dostałam fajne prezenty, a najważniesze był fakt, że dostałam tak fajne dowody sympatii :-) Najpierw gdy stałam w szlafroku z kubkiem kawy zapukał ktoś do drzwi – była to moja fajna kolezanka z pracy:-) z szampanem i prezentem :-) Fariatka!:-) A potem poszło lawinowo:  w znielubionej pracy zrobiły mi niespodzianke inne koleżanki. Miłe to.  Potem poszlam do fryzjera, zapłacilam nie wiem czemu 20 zł więcej? za standartową usługe, zapowiedziałam sobie,ze jak pójde tam raz jeszcze, to sama dam sobie strzał w czoło, potem w domu odkrylam,że moje szczenie zjadło pogryzło zdemolowało mi moją płytoteke Queena… i w tym momencie dostalam sms, czy nie wybieram sie na spacer z koleżanką, więc odbyłam fajnyyyy spacerze pod hasłem “Heart in flame”, czyli sercowe rozterki koleżanki. Były dzieciaki, las, pies, ciepła pogoda i szurające liście. Potem herbata u siostry :-) A wieczorem, …a wieczorem też było miło;-) także dzień pełen wrażeń, miłych wrażeń. Chandra gdzieś się schowala, gdzieś się zdrzemła, przycupneła? nie wiem, może zdechła z głodu? Bo staram sie jej nie karmić. 

Dziś być może wyskocze poprostu na wódke. No, tak baby też mają w zwyczaju wychodne na wódke. Facet zostaje wtedy w domu, robi kolacje, rozpakowywanie zmywarke, synusiem sie zajmuje, a baby przy kielichu ;-) tak czy siak, ubrać sie na takie wyjście jakoś trzeba. 

A przy okazji, jak ktoś (kobieta), którą lubicie, żadna tam przyjaźń, a czyste lubienie sie, nadawania na jakiejś fali, i dowiadujecie sie, jesteście swiadkiem, jak lokuje uczucia w totalnym popaprańcu, tak totalnym,że wszelkie granice już przekroczył milion lat świetlnych temu, mógłby być wzorem DUPKA w Sevre, to ograniczyć sie do słuchania jej wynurzeń, obaw, i rozterek, czy jednak wejść w offensywe i powiedzieć jej “stop. daj sobie spokój z nim laska”?

 

Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


5 + 8 =

*