lut 15

Papierz rzucił robote, wybrał emeryture. Nikt by sie tego nie spodziewał,że 86 letni facet może mieć take ogromne poczucie samoświadmomości i samoistnienia, i rzuca robote sobie ot tak. Dla mnie ejst mistrzem asertywności ;-)

W Rosji koło 1000 osób jest poszkodowanych przez deszcz meteorów, ktore sobie spadły dziś z Nieba, tak jak w maju spada deszcz a w styczniu śnieg. Poprostu, wzieły i spadły. gdybym jechala autem i zobaczyła komete taką na niebie, jaką widać na filmikach na youtubie, chyba bym odgryzla sobie palce zs strachu. W studio TVN dwóch panów znawców tematu stara sie zachować zimny spokój, i udaje,że jak to, przecież nic sie nie stało, że sie już nie raz zdażało, że meteoryty mają to do siebie,że spadają na Ziemie, no i pech dziś, bo trafiło w porządnie zaludnione miasto, a nie w pustynie czy jak drzewniej bywało – w tajge. 

Straszą,że po 20.00 ma koło Ziemi przeleci sobie spora asteroida, która ponoć ma w nas nie trafić, no ale kto ją tam wie, wiadomo Asteroida to kobieta, a kobieta jest nieprzewidywalna. A mnie nachodzi pytanie, czy jestem gotowa na to,aby skonczyć dziś żywota? I czy to aby nie ten czas, aby nie pozałatwić ostanich spraw? A ja siedzie i tarabanie w lapka.  A jak pozałatwiam, czyli komu by sie należało wysłałabym urocze “fuck off”, komu się należy wysłałabym wielkie “fenksju wery macz and aj loviu soł wery macz”, a potem po 21.00 by sie okazało, że alarm odwołany, końca świata i tym razem niet, no i co? Zostałabym z tym jak głupia blond pipa. Co do blond, w końcu znalazłam fryzjerkę swego życia, ktora zrobiła mi kolor taki,że rankiem spoglądnełam w lusterko i poczułam sie spełnina fryzjersko, więc jak to, znaleźć fryzjerke dobrą, kupić sobie fajne rzeczy, i nagle Bing Bang Bum?!To już jest koniec? 

 

Autor admin

One comment on “Asteroida

  1. Lena on said:

    też sobie o tym rozmyślałam, ale doszlam do wniosku,ze jak ma być koniec świata czy też ma mnie uderzyć meteoryt czy inne cuś z kosmosu- so what ? wtedy już nie będzie nic mieć znaczenia. Odetchnęłam w zwiazku z tym i już mi to umysłu nie zaprząta :) A jutro znowu jadę na zajęcia, z kórych niewiele rozumiem. W pracy robię PIT- y dla ludzi. Co ma być to będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 × 6 =

*