gru 29

Czarne upolowane, i wcale nie spadają mi z nóg…why? Nie wiem, nieważne, ważne,że wskoczyły na Liste na pozycje nr 1 butów na wiosne. Teraz szukam czerwonych, których wcześniej nie widzialam, a dziś zauważylam,ale byly już tylko w nichodliwych rozmiarach. 

 

Autor admin

5 comments on “D’orsay Zara czerwone

 1. no jakże się cieszę, że zamiast dziś pracować w pocie czoła wklepując do komputera L-4 :) zajęłam się nadrabianiem zaległości netowych., I patrzę, patrzę, a tu moje buty, tylko, że czerwone ! zakochałam się i NATYCHMIAST zakupiłam :) i taka jestem zadowolona z tej ‘pracującej” soboty, że ho ho ! Jednak warto czasami pobuszować po necie- człowiek nie wie, ale zaraz się dowie, że że czają się tam jego przyszłe buty :) ale fajnie :)

 2. ale też musze dodać, że przynajmniej czarne do najwygodniejszych nie należą ( mocny szpic jest dla mych nóg zabójczy), bo w połowie Sylwka zostałam boso, ALE…. są tak piękne, że im to wybaczam. I tym czerwonym awansem też :)
  no trudno- czasami się poświęcam ( choć coraz rzadziej :)

 3. admin on said:

  A gdzie je zdobyłaś?Bo ja zakupilam czarne,ktore na mnie w koncu zapasowały,a czerwone wzarze we Wro były tylko w rozm 36 :-( a w Opolu nawet ich nie mieli.taze zdradź tajemnice!Achh, bo w nich trzeba stopy stawiac tak na boki.Ja tak robie,nie wiem jak to technicznie wytłumaczyć.Ale ogolnie to buty do “robienia stopy”:-) Chc uwielbiam w nich to,że są tak miękkie w środku:-)

 4. kupiłam na allegro, gdzie są niestety droższe, ale przynajmniej były :) i na dodatek był mój rozmiar ( 40) nie ma rady na zakochanie :)

 5. admin on said:

  Na allegro,też poluje, i też przeżylabym to,że kosztują tam prawie dwa razy tyle, ale ja mam 39 rozm., niestety najabardziej chodliwy :-( i takich rozm brak :-( Ale nadzieje mam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 + 5 =

*