sie 28
Nie obejrzymy sie za siebie, a zacznie wiać, dmuchać i zawiewać zimnem z każdej strony. Wczoraj był upał, smażąć się na  leżaku w ogoródku czułam sie jak na super wczasach, dziś ranek przywitał nas już chłodem, i część  dznia spędziłam w Górach Opawskich, i gdyby nie pożyczony polar, to by mi ramiona lekkim szronem sie pokryły (nie wziełam ze sobą kurtki!skandal!).

A co lepiej nas może otulić przed porannym czy też całodniowym chłodem jak nie chusta? A jak chusta, to chociaż jedna w naszej szafie powinna być w panterke. Moda na nią nie mija od paru dobrych sezonów. Ja swoją ulubioną mam z H&M, jest przemiła w dotyku i kupiłam ją 2 lata temu w bardzo rozsądnej cenie, coś niecałe 40zł kosztowała. Do czarnych, jeansow,czerwonych, karmelowych spodni, jeasowych kurtek, idealna do skórzanej, czarnej, szarej sukienki, czy czekoladowej, dosłownie do wszystkiego. Zakładając ją pod szje, ba! otulając sie nią, zatapiając w niej, staje sie nieco drapieżna ;-) Dodaje nam kobiecości, i pazura. Ideałem_pierowzorem jest panterkowa chusta od Loiusa Vuitton’a, miałam okazje ją raz mieć w rękach, niestety cena jest jak dla mnie zabójcza. Erzac z H&M jak narazie mi wystarczy w zupełnośći :-)
A tu pare propozycji z googli:

Louis Vuitton
Mój wzór chusty:

Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


× 3 = 6

*