wrz 30
Jedni  lubią jej styl,  inni nie. Typowa “dziewczyna z sąsiedztwa”.  Ja lubie niektóre jej wcielenia, są takie w moim guście :-) Prosto, bez udziwnień, raczej ubrana jak przebrana.

Autor admin

wrz 28
Moje zabawy w zestwy z polyvore. Wstawiam tylko te ubrania,którymi dysponuje w swojej szafie. Jak w koncu znajde w piwnicy statyw, obiecuje robić więcej zdjęć:-) i zstawy wcielić w życie.

Zestaw I

“>

Codzienny_kolejny“>

Codzienny do pracy“>
Snake

Snake przez gamp z wykorzystaniem skinny leg jeans
4 Zestawy można oprzeć na jednej parze jeansów , jednej koszuli błękitnej, kamizelce futrzanej, 3 pary butów do wyboru, 1 szalik, jedna marynarka, 1 kurtka. Z tego co ja tutaj zrobilam, pewno można przemiksować to i zrobić jeszcze kilka niezawodnych zestawów.

Autor admin

wrz 28
Mam 34 lata i jeden dzień. A mnie sie wciąż wydaje,że mam 25 lat. Nie robiłam sobie postanowień urodzinowych, nie popłakałam sie za tym co mineło. Czekam na nowe, bo wierze,że …wszystko co dobre jeszcze przede mną.

DSC02162

Autor admin

wrz 27
Na komodzie w mojej sypialni, zamieszkała bezgłowa Manekinka, która pomoże mi w utrzymaniu ładu i porządku z biżuterią. Biżuterie mam pochowaną w pudełka, aby sie nie kurzyła, a  na “bezgłowiej pannie” zawisną te rzeczy, które ściągnełam i które będe zamierzała założyć za chwile. Mały gadżet a jak cieszy oko.

DSC02156

Autor admin