lis 06

Czy ja dziś rano pisałam coś na temat,że chciałabym zmienc prace? Otórz przed chwilą dostalam kolejnego (sic!) sms i telefon, z zapytaniem kiedy wracam do pracy, gdyż moi “klienci” za ną tęsknią i cytuje “kto jak kto, ale Pani sie nie rozmineła ze swoim zawodem, czekamy na Panią. Bez Pani jest pusto”. Wow, jestemw szoku. Koś mnie docenia. Choć na wyciągu z banku jakoś w finansach tego nie widze, to przynajmniej taka “premia” mi sie trafia.

Nie powiem, jest to strasznieeeee miłe. Oczywiście, nie obyło sie bez plotek, ponoc krążą słuchy po mieście,że a)wracam do pracy za chwil kilka, b)nie wracam wogóle, c)mam płamane nogi. Ludzie naprawde są kreatywni i twórczy w swych wymyślactwach. Ilona Łebkowska i Katarzyna Grochola mają wiele sióstr w narodzie. 


Soł, jak w życiu, ktoś kogoś kocha, ktoś nienawidzi. Ktoś za kimś tęskni, ktoś na kogoś patrzeć nie może. tak i mnie w robocie, jedni tęsknią inni najlepeiej poslali by mnie  w kosmos. 

Autor admin

lis 06

granatowy oversize


granatowy oversize przez gamp z wykorzystaniem skinny jeans

“>

Autor admin

lis 06

Nie odpisuje Wam w komentarzach, a uczynie osobny wpis nt moich wynurzeń w kierunku zmian w życiu zawodowym. Nie wiem od czego zacząc te zmiany … Od nowych studiów?Jakich? Kursu? Wzięcia kredytu i otworzenia biznesu marzeń takiego typowego pójścia na całość? Nie, nigdy w życiu, nie mam w sobie ani żyłki handlowaca, ani przedsiębiorcy. Pomysłu na siebie  i determinacji też mi brakuje. Poza tym, brakuje mi odwagi aby w dobie kryzysu podejmować tego typu kroki, jak zmiana pracy. Dziś bylam na komisji lekarskiej w ZUSie, coprawda spóźniłam sie tam jedyne 8 dni, bo zapomnialam zaglądnąć d skrzynki poztowej, w ktorej tkwiło awizo na list polecony, potem na poczcie zgubiono ten list, a jak odnaleziono, to okazalo się,że ZUS zaprasza mnie do siebie w celu obejrzenia mnie czy aby nie symuluje chorby, i na pytanie pana lek med orzecznika: zawod wyuczony i wykonywany, mialam ochote odpowedzieć: niestety NIE lekarz. Tak, czego w życiu żałuje, to,że nie mam super hiper zawodu jak lekarz. Hymmm, lekarz to ma klawe życie ;-)  

Jedyne na co mnie dziś stać to pójście do kolektury i wyslanie totolotka, może los zadecyduje za mnie
Mam poczucie stania w miejcu, choć jak patrze na ludzi BEZ pracy to nagle moje miejsce jakby sie zdawało nie takie złe.Obecnie w mojej bliskiej przestrzeni są 4 osoby zwolnione z pracy, tak siup z dnia na dzień. O takich dalszych, nawet nie pisze. Nie jest dobrze,nie jest dobrze…A marzenia spać nie dają…

A jaka jest wg Was praca marzeń? 

 

Autor admin