lis 29

Autor admin

lis 29

Misterem Szalików A.D. 2012 uważam dzianinowe szaliki z Zary. W trzech kolorach jak widać poniżej. Miękki, nie gryzący, cudownie sie układający. Można zszyć i wychodzi idealny komin. Polecam!

Autor admin

lis 29

Nie idę w tym roku na Andrzejki, bo nie. 

Nie ide w tym roku na Sylwestra, bo odwołali impreze, zapłata, którą dokonaliśmy jest do zwrotu.

Film, na który chciałam sie wybrać w sobote wieczorem niestety jest wyświetlany tylko o godz. 11.00 przed południem. 

 Moi znajomi albo sie rozwodzą, albo są w separacji, albo pracują, albo mieszkają hen hen daleko, więc zebrać sie nawet do kupy przy stole jest nie lada wyczynem.

Własnie tak sobie wyobrżałam dorosłe życie. W kapciach przed TV, z laptopem na kolanch. Zajebiście rozrywkowe życie. Nie ma co.  Jakbym miala conajmniej 53 lata, a nie 35. 

 Zgubiłam na dodatek gdzieś swoją sportową kurtke, i nie umiem znaleźć podobnej drugiej aby sobie kupić. Za to dostaje super pytania: A gdzie ją zgubiłas? Noż, fuck, jakbym wiedzila GDZIE to nie bylaby oznaczona stutsem “zaginiona”. A jutro ma spaść śnieg, i z psem na spacey bede chyba chodzić odziana kocem. Botki, które uwielbiałam – zjadł mi pies. A raczej jednego buta, no ale nie bede pomykać w jednym całym bucie. Drugich takich też nie umiem znaleźć, bo albo znajduje koturny, albo mega szpile. A ja chce takie jak miałam tamte. 

Bransoletke z W. Kruka zerwałam. teraz musze zawieźć ją do gwarancyjnej naprawy, odebrać…rzygać sie chce. 

W poniedziałek musze jechać na kolejną operacje oka psa.

No, to sie wyżaliłam, i nie jest mi lżej. Dziękuję za uwagę :-)  


Autor admin

lis 29

Czasem coś tu polecam, wiec żeby buć szczerą jak coś zauważe, że jest niewarte swej ceny – odradzam. Dzis padło na farby do włosów fryzjerskie INOA. Z przykrością – odradzam, myślalam,że zostane ich fanką, bo pierwszy efekt był fajny, ale niestey musze to napisać, krótko i na temat – odradzam. Farba po 2 tygodniach spłowiała, spłyneła, zmyła sie, nie ma. Amba fatima. Efekt utrzymuje sie krótko, cena jak za każde farbowanie 200zł bez podcięcia ;-) mowie o kolorze blond, więc wszelkie rudości, czerwienie zapewne zmyłyby sie szybciej.Czarne, brązy itp. z reguły trzymają sie dłużej. Ale mój blond, niestety stał sie szybko wspomnieniem. 

Czaje sie nad farbami Joico, kosmetyki mnie nie zawodzą, uwielbiam odżywke od miesięcy, więc może farba by byla ok.Tylko jaka? Zwykła mocna z amoniakiem, czy ta bez??? 

Autor admin