lis 29

Z czym Wam sie kojarzy ten film? Czy odnajdujecie swoje cechy charakteru w postaciach tych kobiet? Kiedyś ktoś mi bliski (Karola – pozdrawiam!) rewelacyjnie scharkteryzowala swoją paczke lejdis właśnie dopasowując dziewczyny do postaci z tego kultowego serialu.

Dla mnie odkrywczy był laptop apple, poprostu chcialam mieć taki laptop jak ma Carrie i już! Ciasteczka z ich ulubione cukierni Magnolia przy Bleecker Street, drink Cosmopolitan, buty Manolo Blahnika, Christiana Loubutina i Jimmy Choo, naszyjinka z imieniem głownej bohaterki. Czy o czymś zapomniałam?

Czy indentyfikujecie sie z którąś z bohaterek? Panna Migotka dziś mi zabiła ćwieka w głowe z tematem seksu – czy znacie w swym otoczeniu np. drugą Samathe? Owszem, wszystkie sie chyba zgadzamy,że bohaterki są troche odrealnione a ich charaktery bardzo wyjaskrawione, ale myśle,że każda  z ans może wybrać sobie jedną z bohaterek i sie z niąutożsamić, choć pewno po troszku w każdej z nas jest troche z każdej z nich :-)


Sex in the city

Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− 6 = 2

*