mar 30

Wszelkie Progarmy typu SHOW, robia niezaprzeczalną kariere w świecie od lat. Wdarły sie przebojem na nasze ekrany, i coniektorzy żyją nimi, oczekują ich jak dzieciaki na paczki od Mikołaja.

W celu odmóżdżenia się, zrobilam sobie na kolanie liste ludzi, których ja bym widziała w pewnym show, który jest dla mnie daremny do zgrzytu zębów czyli Taniec z Gwiazdami, gdzie nie wiadomo kto z pary jest gwiazdą tak naprawde a kto nie. Ja bym tam troche zamieszała, i porobiła pewne różne konfiguracje taneczne;-)

Para Nr 1 – Hit ostanich newsów dnia – Tak zwana “Mama Madzi” z tak zwanym Bartkiem (czy jako dorośli ludzie, pełnoletni, nie powinno sie o nich mowić per Katarzyna i Bartłomiej ewentualnie Bartosz? To jak kiedyś  Radek Sikorski. jaki Radek ja sie pytam? Kumpel to Ci mój,czy co?). Strach tylko, czy gdyby odpadli pierwsi, czy nie łyknelaby proszku do szorowania garów?

Para Nr 2 Kazimiera Szczuka i Nie Detektyw Rutkowski, może zgotował nam by sie nowy romans? Wszak nie od dziś wiadomo, że kto sie czubi ten sie lubi ;-) Kto wie, kto wie.

Para Nr 3 Wystylizowana Kukła Kasia Tusk (wiem, wiem, już tam tańczyła) z Wystylizowanym Kukiełkiem Kaziem Marcinkiewiczem . Zanudziliby nas na śmierć.

Para Nr 4 Para exportowo-dewizowa Lady GaGa z ks Piotrem Natankiem – dla tych kogo fenoemn ksiedza Natanka jakos ominął, nadrobić lekture można tutaj http://www.youtube.com/watch?v=IYD1IeM1Xv0. On by Lady Gadze już wytłumaczył, dlaczego szatan sie nią już interesuje ;-) Przecież nosi metal w brwi i zapewne w tyłku, jak to mawia ten ksiądz.

Para Nr 6 Robert Biedroń i Beata Kempa – nie mam pytań ;-)

Jakieś typy?Propozycje???? :-)

Wiem, ze czyta bloga pare dziewczyn np. z DE i może niekoniecznie załapią o co mi kaman, ale uwierzcie dziewczyny, byloby na czym oko zawiesić na parkiecie :-)

Pan były premier rządu – Ka.ziu Marcinkiewicz. Kariera w stylu amerykanskiem, od pucybuta po miliardera, czyli od nauczyciela fizyki w Gorzowie Wielkopolskim, po premiera Polski a skonczywszy na dyrektorze Europejskiego banku w Londynie.

Kasia Tusk, córka premiera Polski. Typ dziewczyny z sąsiedztwa, typowa polska nastolatka, niepracująca, za to ubierająca sie w drogich sieciówkach, nie wyjdzie z domu, gdy nie założy na sobie łącznej kwoty 2500zł. Zwykla dziewczyna, która pija codziennie kawe latte w Pedzącym Króliku, prawdopodobnie zakupy robi w Biedronce i targu warzywnym, a na jej stole goszczą lososie, szparagi i bruscetty.

Jak ostatnio sie dowiedzieliśmy z jej bloga, ta studentka psychologii cytuje ” Prawda jest taka, że do czytania często brakuje mi czasu lub motywacji. Jeśli jednak zacznę już coś czytać, to z całą pewnością to skończę, ale proces decyzyjny dotyczący otworzenia książki po raz pierwszy trwa niemiłosiernie długo. Wiem, że nie tylko ja mam taki problem. Według badania przeprowadzonego przez Bibliotekę Narodową w 2010 roku przeciętny Polak czyta pół książki rocznie.” Cóż, typowa stsystyczna z niej Polka.

Zastanawialam sie, czy Wam oszczędzić tego akapitu, ale pomolestuje Was jeszcze i zacytuje i to: “Powiem otwarcie – za mało czytam! I to nie z powodu braku doskonałych pozycji na rynku. Gdyby nie heroiczne wysiłki moich kochanych rodziców, to pewnie nie zaczęłabym  wielu wspaniałych książek, do których często wracam i z czystym sumieniem polecam Wam lub znajomym”.

Mama Madzi -nagrode Metamorfozy Roku 2012 ma dziewczyna w kieszeni. Jednak żałoba nie jedno ma imie. Co do nagród,w konkursie na Blef Roku także moze liczyć na statuetke.

Lubie tego gościa od lat :-)Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 × = 42

*