mar 31

Czy ja sie już chwalilam,że jestem zapisana na tatuaż? Nie? To niniejszym to czynie. Termin mam na czerwiec… To jest najbliższy termin u tego tatuażysty (Jawor Art), i tak szybko (szybko!sic!) dzięki temu,że mój tatuaż to bedzie jedno imie, mała czcionka. Zapisał mnie mój małżonek, na moją prośbe (tak, tak, czasem sie zachowuję jakbym miała jakieś 5 lat, i wyręczam sie nim).

Ale do rzeczy. Szukam czcionki na ten napis. Pomożecie mi?
Autor admin

7 comments on “Szukam czcionki na …

 1. maja on said:

  tez chce!ale jakos nie po drodze,zeby sie zapisac ;) :D
  ja wybieralabym pomiedzy pierwsza i trzecia :)

 2. Anna on said:

  Maja, a zapraszam do siebie do Kluczborka na odwiedziny,pisze serio!Zapiszesz sie do Jawora, on robi arcydzieła,i jak ci nada termin,to przyjedziesz-przylecisz.Pierwsza i trzecia, to już jakiś trop:-) Do czerwca cos pewno wymyśle.Wiesz, ja nie chcicalam nigdy tatuażu,no moze toche,ale nie wiedziałam,gdzie,co jak. I po co mi toto?Aż nagle naszla mnie idea fix, i od chwili pomysłu,do zadzwoenienia to były minuty.teraz mam czas na ochlonięcie,na znalezienie czcionki,choc zapewne on mi tez cos tam zasugeruje. Miejsce – kark – fajne,bo w pracy sie nie rzuca w oczy,ale kto bedzie chciał zobaczyc zobaczy.

 3. Anna on said:

  Acha, Jawor Art jest w Opolu,jak chcesz poszperaj w googlach,youtube :-) Kontrowersyjna osoba,ale ponoć mistrz w tej dziedzinie.Moja siostra ma delikatny tatuaż robionu u niego,wiele lat temu robila, i nadal jest ładny.

 4. boka on said:

  mnie podoba się opcja trzecia

 5. Anna on said:

  Dzięki:-)

 6. maja on said:

  Dziekuje Aniu za zaproszenie :* Milo mi bardzo!
  przemysle,poogladam na yt filmy…. ;)
  spontaniczne dycyzje zawsze najlepsze :)

 7. Anna on said:

  Zaproszenie aktualne :-) do zawsze :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 × = 6

*