sty 02

 

I mamy 2014. A mnie przeleciała myśl przez głowe, że nie wiem nic, co będzie modne w ten sezon. Nic, ani kolory, ani fasony…Rozumiem,ze ramoneski, jeansy, balerinki (czyste) nigdy z mody nie wyjdą, ale co szykuja dla nas nowego – nie wiem nic. Obecinie uważam,że mój stan szafy jest zamknięty, to znaczy nie potrzebuje niczego nowego ;-) Wiem,ze status quo ulegnie zmianie, i to bardzo, bardzo szybko, bo z tyłu głowy majaczy sie myśl,czy by nie kupić nowych conversów białych ale krotkich, i nowych okularów słonecznych na lato? Ale to backupy, bez ktrych też sobie poradze.  Co obstawiacie?  Co bedzie modne, co marketingowcy już obstawiają na co sie mamy skusic? Generowanie nowych potrzeb w toku? 

Autor admin

3 comments on “Co nowego…?

  1. heidi on said:

    Taaaak, doszlam do tego samego wniosku. Ja tez nic nie potrzebuje. Moze tylko nowa nowa torebkę, okulary przeciwsłoneczne. ….. i nic więcej. Dlatego wczoraj zlozylam zamowienie w mango :/ bo nic juz nie potrzebuję. ….moze tylko lekarza psychiatre.

  2. admin on said:

    Hahaa:-) właśnie weszlam równocześnie na e-sklep mango i “grzebie” w nim,ale to co mi sie wpadło w oko nie przecenione, i mało tego znikneło ze strony.Co zamowiłas? Korci mnie ejden płaszcz,ale sama nie wiem,czy to czasem nie worek na ziemniaki;-)

  3. admin on said:

    Ahhhh, no i potrzebne nam Heidi dwie koszulki “Oesu” i “Gunwo” ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− 1 = 7

*