kwi 24

TOM FORD VIOLET BLONDE

 Wiosna oszalała. Jest jej wszędzie pełnp, w parku, w lesie, na skwerach. Place trawiaste w mieście, ławki, deptaki, parki, kawiarniane ogródki  wypełniły się ludzmi. Każdy spragniony słońca.  W powietrzu wiruje milion zapachów kwiatów, ktore obsypały wszystkie drzewa i krzewy, od jakiś dwóch dni dominuje u mnie zapach bzu,  gdyż bez obrodził wokół we wszystkich wersjach kolorystycznych.

I choć nie mam tak, że zimą używam perfum z ciężką nutą zapachową, a latem tylko lekkie i słodkawe czy też cytrusowe, tak od kilku tygodni najchętniej zlewalabym sie czymś słodszym niż  amber. Padło na Violet Blonde Toma Forda. Toma Forda zapoczątkowała moja mama, która zakochała sie w foto flakonu, i  instynktownie wyczuła,że to zapach dla niej, tak od tamtej pory bardzo często pachnie ktorymś z zapachów TF.

Wczoraj w Duglasie obperfumowałam się też innymi zapachami w podobnej nucie, i najbardziej zbliżonym do TM VB był ten zapach Michela Korsa. Także jak ktoś poszukuje czegoś w nucie jaśminowca, chce pachnieć jak wiosna to polecam te zapachy. 

MICHAEL KORS GLAM JASMINE EAU DE PARFUM

 

 

Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


3 + = 10

*