sie 04

20140804-162908-59348031.jpg

 

Po przerwie w pisaniu na blogu, dziś postanawiam wrócić do częstszego wrzucania czegoś tutaj. A że przed wylotem zaczełam poważniej myśleć o ujędrnianiu nóg, ramion, brzucha itp. części ciała, to wpis na lato w sam raz.

Wyposażyłam się w stosowne zakupy (patrz foto), i jade ostro z tematem ;-) A że na urlopie poznałam dziewczynę, która pracuje w klinice urody i zajmuje się min. ujędrnianiem, odssyaniem tłuszczu etc. miałam informacje z pierwszej ręki :-) Także moje drogie panie, nic tak nie działa na naszą sylwetkę jak ruch, picie wody (odkrycie Ameryki, prawda?;-)) a także codzienna pielegnacja.  Niepotrzebne do tego są cuda na kiju, wymyślne balsamy 3d, lub kremy za setki złotych. Potrzebne jest coś do pobudzenia naszych nóg a także rozbijania grudek tłuszczu, a do tego najlepsza jest bańka chińska lub tego typu wypustki. Roller też jest bardzo chwalony, ale jednak tego typu masażer manualny dotrze wszędzie, jest popropstu wygodniejszy do samodzielnego użycia. Ważne też jest nawilżenie. Także jawziełam się za swoje nogi i nie ma zmiłuj, postanowione! Oprócz tego wgrałam sobie aplikacje przypominajacą, aby uzupełniać wodę w organiźmie :-) (podpatrzylam ją na vlogu loveandgreatshoes u dziewczyn Kasi i Justyny). Mam nadzieje,że wytrwam w postanowieniu i sama zauważe jakieś efekty.Narazie po takim wyszczotkowaniu nóg, brzucha czuję sie naprawdę lepiej, trudno mi to określić, ale jakby krew i limfa zaczeły we mnie szybciej krążyć :-)  

Autor admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 × = 4

*