Informacje

Witaj! Znajdujesz sie na moim blogu, totalnie moim “kawałku podłogi” w sieci.W związku z czym jest mi niezmiernie miło,że tutaj zawitałaś/zawitałeś. Blog to moja odskocznia od życia codziennego, wklejam tutaj zdjęcia znaleziona w necie i mojego autorstwa, wpisuje rzeczy, które aktualnie mnie ciekawią, interesują, bolą, zachwycają. Moda, uroda, kulinaria, przemyślenia, cytaty, sport … To konglomerat moich odczuć i myśli. Fajnie, jak znajdziesz tutaj jakąś inspiracje, coś co Cię zaciekawi. Krytyke także miło przyjmuje, także prosze sie nie obawiać i dzielić nią ze mną w komentarzach.

Pozdrawiam,Admin

2 comments on “Informacje

  1. pamiętam G. :) ale cyferka się zgubiła :) )

  2. admin on said:

    Jako G. wciąz funkcjnuje dla kilku osób i powiem,że jest to miłe :-) jak ktoś sie tak do mnie zwaraca. Numerek sie zgubił, a raczej powiększył. I pomyśleć, że jak dopisywalam go pierwszy raz,to dodalam sobie aby był zaokrąglony ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 + 4 =

*